Thessaloniki Greece, September 20-23, 2018
×

Πρόγραμμα

Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου
Reworks Agora Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης
21.00 Grandbrothers με την Συμφωνική Ορχήστρα Δήμου Θεσσαλονίκης
Πέμπτη 20 Σεπτεμβρίου
Floor 1 Red Bull Music Pop Up! at Ypsilon
17.30 - 20.30 Pale Penguin & Larry SKG (Shango, GR)
20.30 -21.30 Territroy (GR)
21.30 -23.00 Kuniyuki (Mule Musiq, JP)
Reworks Open Lab Red Bull Music Pop Up! at Ypsilon
23.00 - 00.00 Sworr. (Fair Weather Friends Records, GR)
02.30 - 03.30 Echo Canyon (Numb Capsule, GR)
Reworks Lab II Red Bull Music Pop Up! at Ypsilon
00.00 - 02.30 Charlotte Bendiks (Cómeme, NO)
03.30 - end Scot Dech & Unickue (It's Raw, GR)
Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου
Reworks Warehouse FIX Complex
22.00- 23.30 Paul Anthonee (Suara, GR)
23.30 - 00.30 ArKI (NON, GR)
00.30 - 02.30 Tijana T (Dystopian / Abe Duque Recs, SB)
02.30 - 04.00 Recondite (Plangent, DE)
04.00 - 06.00 Richie Hawtin (Minus, CA)
06.00 - 07.00 Redshape (Present, DE)
Reworks Factory FIX Complex
23.00 - 00.00 Teo Mavropoulos (The Gathering, GR)
00.00 - 02.00 Alinka (Twirl Recordings, US)
02.00 - 04.30 Mano Le Tough (Maeve, IE)
04.30 - end Maceo Plex (Ellum, US)
Reworks Air Stage FIX Complex
23.00 - 00.30 Atsou b2b Le Croque
00.30 - 01.30 Marsha (Playground, GR)
01.30 - 03.00 Kerala Dust (Laut & Luise, UK)
03.00 - 06.00 Viken Arman (Denature Recs, FR)
06.00 - 07.30 Viton (Playground, GR)
Reworks Lab FIX Complex
23.30 - 00.30 Volkova (Archaic Ways, GR)
00.30 - 01.30 Pollux Rose (Claap / Numb Capsule, GR)
01.30 - 03.00 Guy Andrews (Erased Tapes / Houndstooth, UK)
03.00 - 04.00 Bjarki (трип / bbbbbb recors, IS)
04.00 - 06.00 Inga Mauer (HVNX, RU)
06.00 - 07.00 Senka (NON/Labrynth, GR)
Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου
Reworks Warehouse FIX Complex
21.00 - 22.30 Future Of Matter (Ellora / NON, GR)
22.45 - 23.45 Rival Consoles (Erased Tapes, UK)
00.00 - 03.00 Nina Kraviz (трип, RU)
03.00 - 06.00 Laurent Garnier (F Communications, FR)
Reworks CU Club FIX Complex
00.00- 01.00 Tendts (Lower Parts, GR)
01.00 - 03.00 Daphni (Jiaolong, CA)
03.00 - 05.00 Agoria (Universal / Sapiens, FR)
05.00 - end KiNK (Running Back, BG)
Reworks Factory FIX Complex
00.00 - end Body & Soul w/ François K – Joe Claussell – Danny Krivit (Body & Soul, US)
Reworks Air Stage FIX Complex
23.30 - 01.00 Voices Of Valley (Steyoyoke,GR)
01.00 - 02.00 Hill Of Vision (Just This, GR)
02.00 - 04.00 Kiasmos DJ (Erased Tapes, IS)
04.00 - 06.00 Blond:ish (Kompakt, CA)
06.00 - end Ison (NON, GR)
Reworks Lab FIX Complex
23.30 - 00.30 Vaso (Pollux, FYROM)
00.30 - 01.30 Guy Andrews (Erased Tapes / Houndstooth, UK)
01.30 - 03.30 Kangding Ray (Raster, DE)
03.30 - 06.00 François X (DEMENT3D, FR)
06.00 - 07.00 åsger (Ōtomo, GR)
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου
The Met Hotel
16.00 - 18.30 Andreas Athineos (NON, GR)
18.30 - 20.30 Matthew Herbert (Accidental Records, UK)
20.30 - 22.30 Michael Mayer (Kompakt, DE)
22.30 - 00.00 Secret closing Reworks set